واتساپ حسابداری امین
ایتا حسابداری امین
alt

خدمات حسابداری دولتی و بودجه ریزی

شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی غیردولتی با هدف سودآوری و کسب انتفاع برای سهامداران و ذینفعان فعالیت می‌کنند در حالی که سازمان‌های دولتی برای اجرای بخشی از وظایف دولت به وجود آمده و هدف وجودی آنها پیاده سازی برنامه‌های دولت و حاکمیت می‌باشد. به همین دلیل ماهیت حسابداری آنها با هم تفاوت بنیادی دارد. در حسابداری دولتی نقش اصلی به پاسخگویی دستگاه اجرایی به نهادهای نظارتی اختصاص دارد. اجرای قانون بودجه ضمن رعایت قوانین مالی و محاسباتی و همچنین ارائه گزارش‌های مالی به دستگاه های نظارتی مهم ترین وظیفه حسابداری دولتی می‌باشد.


شرکت خدمات حسابداری و حسابرسی امین با همکاری کارشناسان بودجه ریزی و ذیحساب های بازنشسته دولت ضمن ایجاد فرصت‌های شغلی برای این عزیزان شرایطی را فراهم نموده است که مدیران دستگاه‌های اجرایی و ذیحساب‌های آنان را در اجرای نظام‌های نوین بودجه ریزی از قبیل بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و اجرای نظام حسابداری تعهدی یاری رسانده و خدمات خود را ارائه می‌نماید. همچنین در خصوص واخواهی‌های دیوان محاسبات و ارائه لایحه‌های دفاعیه‌ی مناسب در کنار آنان خواهد بود.


علاوه بر موارد فوق افراد و بنگاه‌های خارج از سازمان‌های دولتی که ارتباط کاری با آنها دارند از قبیل پیمانکاران و تامین‌کنندگان کالا و خدمات، تحت تاثیر قانون بودجه و تصمیمات و عملکرد دستگاه‌های دولتی قرار می‌گیرند و لذا برای پیگیری امور خود باید بر اساس قوانین و مقررات دولت اقدام کنند. از جمله مسایل این اشخاص می‌توان به مواردی از قبیل مسایل مربوط به شرکت در مناقصه‌ها، شرایط عقد پیمان، ارائه طرح‌های توجیهی، ارائه صورت وضعیت و ضمانتنامه و سپرده و چالش‌های فسخ قرارداد ها اشاره نمود. در این حوزه هم شرکت خدمات حسابداری و حسابرسی امین خدمات مورد نیاز این اشخاص را بر اساس قوانین و مقررات ارائه می‌نماید.


ماموریت:

ما با همکاری افراد با تجربه و خبره در امور دولت و آشنا به قوانین و مقررات آن در حل مشکلات اشخاص حقیقی و حقوقی درون و بیرون از دولت تمام تلاش خود را مصروف داشته و کمک می‌کنیم با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان به اهداف خود تحقق بخشند.


ارزش‌ها:

– رعایت قوانین و مقررات برای ما یک اصل بنیادی می‌باشد.
– ما همواره تلاش می‌کنیم نسبت به جدیدترین قوانین و مقررات بخش‌های دولت آگاهی و اشراف کامل داشته باشیم.
– حل مشکلات مشتریان‌مان در حوزه ارتباط با دستگاه‌های اجرایی و موفقیت آنها در تحقق اهداف شان مهمترین رسالت ما در این واحد می‌باشد.


چشم انداز:

– کسب جایگاه شناخته شده‌ترین و بهترین شرکت در زمینه ارائه خدمات این حوزه در کشور تا پایان سال 1405
– شناخت نیروهای توانمند بازنشسته دولت در حوزه مالی و همکاری مستمر و موثر با آنان


وظایف:

– ارائه مشاوره و خدمات در زمینه اعتبارات هزینه‌ای و عمرانی (تعریف پروژه جدید، مبادله موافقت نامه، اخذ مجوز ماده 23 قانون، برگزاری مناقصه، عقد قرارداد با پیمانکاران، فسخ پیمان و …)
– ارائه مشاوره و خدمات در زمینه گزارشگری مالی دستگاه های اجرایی (تهیه تراز دریافت و پرداخت، تهیه و تنظیم صورت‌های مالی، رفع واخواهی‌های دیوان محاسبات و…)
– ارائه مشاوره و خدمات به پیمانکاران و تامین کنندگان کالا و خدمات در خصوص مسایل و مشکلات فیمابین با کارفرما (تهیه و تکمیل و ارائه اسناد مناقصه از طرف پیمانکاران، عقد قرارداد با در نظر گرفتن نکات فنی و حقوقی، مشاوره در زمینه ارائه ضمانتنامه و سپرده‌ها و…)
– ارائه خدمات و مشاوره به دستگاه‌های اجرایی در زمینه ارزیابی عملکرد و کسب جایگاه در جشنواره شهید رجایی
– ارائه خدمات و مشاوره به کارکنان دولت در خصوص مشکلات حقوق فیمابین با دستگاه اجرایی متبوع (کمک و راهنمایی در اخذ انتقالی، تبدیل وضعیت، ارائه خدمات حقوقی در خصوص هیئت تخلفات و….)

thumb-content thumb-content
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

آخرین نمونه کارها

سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید

© کپی رایت. کلیه حقوق برای شرکت نیولند محفوظ است.
0

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.